Оленка і Марічка можуть разом передрукувати рука пис за 6 год. Яку частину рукопису передрукує

Оленка за 1 год, якщо Марiчка може передрукувати весь руко- пис за 9 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вечерская Ангелина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) разом друкують за 6 год - тобто за годину разом вони друкують

1/6 частину рукопису

2) Марічка  за 1 годину друкує 1/9 частину рукопису

3) ⁶ 1/6 - ⁴1/9 = 6/36 - 4/36 = 2/36= 1/18  частину рукопису друкує Оленка за годину.