Обчислити значення виразу a+b+с, якщо а=23, b=-9.c=-17 a+b+c=​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоногов Савелий.

Відповідь

а+b+c,

якщо а=23, b=-9, c=-17, то 23+(-9)+(-17)= 23-9-17= -3.