Довжина прямокутника 5 см , а ширина 3 см. Знайди його периметр і площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Надя.

Відповідь:P=16см   S=15см2

Покрокове пояснення:

1)P=(5+3)*2=16см

2)S=5*3=15см2