ЗАДАЧА Мама замаринувала 8 банок помідорів по з кг у кожній і 6 банок огірків по 2 кг у кожній. У

скільки разів менше замаринували огірків, ніж помідорів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.
8*3 = 24; 6*2 = 12; 24:12=2 Відповідь, огірків замаринували у 2 рази менше, ніж помідорів
Отвечает Белецкая Ангелина.

Ответ:

в два раза

Пошаговое объяснение:

1)8*3=24

2)6*2=12

3)24/12=2