−20:|x|=0,05−5,05 пожалуйста подскажите решение


Ответы на вопрос

Отвечает Микрюков Роман.

Почнемо зі знаходження виразу в лівій частині рівності:

−20:|x| = −20/|x|

Тоді маємо:

−20/|x| = 0,05 − 5,05

Знайдемо значення виразу на правій стороні:

0,05 − 5,05 = −5

Підставимо це значення до останнього виразу:

−20/|x| = −5

Помножимо обидві сторони на |x| і розподілимо на -5:

-20/(-5) = |x|

Отже, |x| = 4.

Це означає, що можливі два рішення:

x = 4 або x = -4.

Отвечает Александронец Анастасия.

Відповідь:

Почнемо з розв'язання виразу -20 : |x|.

Якщо |x| > 0, то -20 : |x| буде від'ємним числом.

З іншого боку, нам дано, що -20 : |x| = 0,05 - 5,05.

Отже, ми можемо записати рівність:

-20 : |x| + 5,05 = 0,05.

Після додавання 20 до обох боків ми отримаємо:

5,05 + 20 = 0,05|x|,

або

|x| = 525.

Отже, ми знаємо, що |x| = 525. Тепер можемо розв'язати рівняння.

Якщо x > 0, то ми маємо рівняння:

-20 / x = 0,05 - 5,05,

або

x = 400.

Якщо x < 0, то ми маємо рівняння:

-20 / (-x) = 0,05 - 5,05,

або

-x = -400,

або

x = 400.

Отже, розв'язок рівняння -20 : |x| = 0,05 - 5,05 дорівнює x = 400.