Вкажіть найменше складене число, яке було б взаємно простим з кожним iз чисел 34, 77 і 195.​


Ответы на вопрос

Отвечает Крупеня Даша.

Щоб знайти найменше складене число, яке є взаємно простим з 34, 77 і 195, ми можемо скористатися методом підрахунку найменшого спільного кратного (НСК) цих чисел.

Спочатку розкладаємо кожне з цих чисел на прості множники:

34 = 2 * 17

77 = 7 * 11

195 = 3 * 5 * 13

Далі визначаємо множники кожного з цих чисел і вибираємо кожен множник з максимальним показником ступеня. Тобто, ми беремо 2^1, 3^1, 5^1, 7^1, 11^1, 13^1 та 17^1.

Потім множимо ці множники разом, щоб отримати їх НСК:

2 * 3 * 5 * 7 * 11 * 13 * 17 = 510510

Отже, найменше складене число, яке є взаємно простим з 34, 77 і 195, дорівнює 510510.