Розв'язати рівняння 27 - 4 ∣х∣ = 3 А) 6 Б) -6 В) дійсних коренів не існує Г)-6; 6


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.

Ответ:

Г

Пошаговое объяснение:

27-4|x|=3

система

27-4х=3. -4х=-24. х=6

х≥0. х≥0. х≥0

система

27+4х=3. 4х=-24. х=-6

х<0. х<0. х<0

Відповідь:6;-6