1)4/19+(-5/19)+7/19+(13/19)=


Ответы на вопрос

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

19/19 = 1

4/19 + (-5/19) + 7/19 + (13/19) = 19/19 або 1. Це пояснюється тим, що при додаванні дробів з однаковими знаменниками ви просто додаєте чисельники. Отже, 4/19 + (-5/19) + 7/19 + (13/19) = (4 - 5 + 7 + 13)/19 = 19/19 = 1.