площа 45 см квадратних його довжина 9 см знайди ширину прямого прямокутника і його периметр

срочнооооооооо дай много​

Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Юлия.

Відповідь:

площа = ширина *довжину

45= ширина *9

ширина =45/9

ширина= 5 см

Периметр = 2ширини + 2довжини

2*5+2*9=10+18=28 см

Покрокове пояснення:

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:дано: довжина-9см

Ширина-?См

Р-? Площа-45см²=

решение:б=4=45:9

б=5см

Р=== а+б)×2

Р=9+5×2

Р=28

Пошаговое объяснение: