Ігор задумав число,яке спочатку змінив на -35 а одержаний результат збільшив на 7 3/25.У результаті

отримав -14,6. Яке число задумав Ігор? Помогитееее пж❤️❤️❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Чуева Яна.

Ответ:

Нехай x - це число, яке задумав Ігор.

За умовою задачі ми знаємо, що:

Ігор спочатку змінив число на -35, отримавши x - 35.

Потім Ігор додав до цього числа 7 3/25, отримавши -14,6:

(x - 35) + 7 3/25 = -14,6

Перетворимо дріб 7 3/25 на десятковий дріб:

7 3/25 = 7 + 3/25 = 175/25 + 3/25 = 178/25

Тоді рівняння можна записати у вигляді:

(x - 35) + 178/25 = -14,6

Перенесемо -35 на праву сторону рівняння та помножимо обидві сторони на 25, щоб позбавитись від дробів:

x = (-14,6 + 35) * 25 - 178

x = 104.5

Отже, Ігор задумав число 104.5.