10) 0,32x-16,48; 16,48; 11) 0,35x 709. Banorе zeleтвus: 1) 4,37: 1,9 +8,78; 3) 6,88: 1,6 - 3,99; 5)

85,8: 0,38 - 258,1; 2) 7,91-6,72 : 1, 4) 10,05 + 7,31 : 6) 1,968: 0,41 + СРОЧНО ДАМ 50 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

Утворення складних речень

[email protected]

утворіть безсполучникові складні речення. Виразно прочитайте їх. Яка інтонація властива побудованим конструкціям? Які з них є інтонаційно виразнішими?

1. Стихла пісня. Тихо стало над степом (С. Скляренко). 2. Зникне мова. Народу більше нема (К. Ушинський). 3. У тебе смуток – в мене ревний жаль. У тебе вечір - в мене ніч і даль. (А.Малишко.) 4. Як зазиміє, жаба оніміє. 5. Як травень холодний, то рік хлібородний (Нар. творчість). На хмарах горбатих громи роз’їжджають возами, громи роз’їжджають у хмарах, немов вози гуркотять. (Є.Гуцало.)

Зробіть висновок: які речення є синтаксичними синонімами

Пісня стихла, степ став тихим.

Мова зникне, народу не буде.

У мене ревний жаль, у тебе смуток; у мене ніч і даль, у тебе вечір.

Як зазиміє, жаба замовкає.

Якщо травень холодний, то рік буде хлібородним.

Синтаксичними синонімами є речення 1 і 2, а також речення 4 і 5. Обидва підходи мають однакову інтонацію - паузу між частинами складного речення. Інтонаційно виразнішими є речення 3 і 5, де вжиті паралельні конструкції підкреслюють контрастність між різними аспектами ситуації.

[email protected]

10) 0,32x-16,48; 16,48; 11) 0,35x 709. Banorе zeleтвus: 1) 4,37: 1,9 +8,78; 3) 6,88: 1,6 - 3,99; 5) 85,8: 0,38 - 258,1; 2) 7,91-6,72 : 1, 4) 10,05 + 7,31 : 6) 1,968: 0,41 +

0,32x - 16,48 = 16.48

0,32x = 32.96

x = 32.96 / 0.32

x ≈ 103.00

The solution is x ≈ 103.00.

0.35x = 709

x = 709 / 0.35

x ≈ 2025.71

The solution is x ≈ 2025.71.

Banorе zeleтвus:

4.37 / 1.9 + 8.78 = 11.04

The solution is 11.04.

(7.91 - 6.72) / 1 = 1.19

The solution is 1.19.

6.88 / 1.6 - 3.99 = 0.27

The solution is 0.27.

10.05 + (7.31 / 6) = 11.215

The solution is 11.215.

85.8 / 0.38 - 258.1 = -38.95

The solution is -38.95.

1.968 / 0.41 + 3.81

The solution is 8.79.

Отвечает Юрченко Никита.
Пісня. Тихо стало над степом (С. Скляренко). 2. Зникне мова. Народу більше нема (К. Ушинський). З. У тебе смуток — в мене ревний жаль. У тебе вечір - в мене ніч і даль. (А.Малишко.) 4. Як зазиміє, жаба оніміє. 5. Як травень холодний, то рік хлібородний (Нар. творчість). На хмарах горбатих громи роз'їжджають возами, громи роз'їжджають у хмарах, немов вози гуркотять. (Є.Гуцало.)