Зріст Світланки становить 3/5 від зросту Андрія, а зріст Андрія 5/6 від зросту Василя. Знайди зріст

Світланки та Василя, якщо зріст Андрія 180 см. Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Жиряков Андрей.

Зрост Андрія дорівнює 180 см.

За умовою, зріст Андрія становить 5/6 від зросту Василя, тобто:

180 см = 5/6 * зріст Василя

Звідси, зріст Василя дорівнює:

зріст Василя = 180 см * 6/5 = 216 см

Також, за умовою, зріст Світланки становить 3/5 від зросту Андрія, тобто:

зріст Світланки = 3/5 * 180 см = 108 см

Отже, зріст Світланки дорівнює 108 см, а зріст Василя дорівнює 216 см.