З одного пункту в протилежних напрямках виїхали два автомобілі. Швидкість першого автомобіля

60км/год (шістдесят кілометрів на годину) а другого — 80 км/год (вісімдесят кілометрів на годину). Яка відстань буде між автомобілями через 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Ротанова Лиза.

S=Vt

1)60*4=240(км) - відстань, котру проїхав перший автомобіль.

2)80*4=320(км) - відстань, котру проїхав другий автомобіль.

3)240+320=560(км) - відстань між ними.