У трьох пакетах було 8 кілограм овочів у першому було 2 9/10 кілограм, у другому було на 3/10

більше, ніж у першому. Скільки кілограмів було у третьому пакеті?

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренская Ульяна.

Відповідь:

Всього – 8 кг

Перше – 2 9/10 к

Друге – на 3/10 кг більше ніж у

Третє – ?

Розв'язанням

1) 2 9/10 + 3/10 = 2 12/10 ( кг ) – у другому.

2) 8 - 2 12/10 - 3 2/10 = 7 10/10 - 2 9/10 =5 1/10 - 3 2/10 = 1 9/10 (кг)

Відповідь: 1 9/10 кг овочів було в третьому пакеті.

Покрокове пояснення: