2) Власна швидкість катера у 8 разів більша за швидкість течії річки. Рухаючись проти течії, катер

проплив 21 км за 1 год 15 хв. На скільки кілометрів більше пропливе він за той самий час, рухаючись за течією річки

Ответы на вопрос

Отвечает Тимиргалеева Оля.

Ответ:

27 км

Пошаговое объяснение:

х км/ч - скорость течения реки

8х км/ч - скорость катера

1ч15мин=1,25ч

(8х-х)=7х - скорость катера против течения

7х*1,25=21

8,75х=21

х=2,4 км/ч

8х+х=9х=9*2,4=21,6км/ч - скорость по течению

21,6*1,25=27 км - проплывёт катер по течению