У кута MPK у вершини кута P, що дорівнює 70°, проведено бісектрису PO. Кут POK дорівнює 80° знайти

кут M і K трикутника MPK. СРОЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахитова Наталья.

Відповідь:

<К=65 градусів
<М=45 градусів

Покрокове пояснення:

<КРО=35 градусів
<К=180-(35+80)=65
<М=180-(65+70)=45