Яку найбільшу кількість однакових подарунків 320 горіхів, 340 цукерок, 200 пряників? Скільки

цукерок горіхів і пряників буде в кожному пакунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Натела.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники  200; 320 і 340

200 = 2 * 2 * 2 * 5 * 5

320 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 5

340 = 2 *2 * 5 * 17

НСД (200; 320; 340) = 2 * 2 * 5 = 20

Подарунків було - 20  , у  кожному подарунку по

200 : 20 = 10 пряників

340 : 20= 17 цукерок

320 : 20 = 16 горіхів