У маленькі коробки розклали по 6 олівців ,а в 3 великі по 10 .усього розклали 90 олівців .скільки

було маленьких коробок

Ответы на вопрос

Отвечает Свинцицка Юлия.

Ответ:

10

Пошаговое объясненение

3*10=30-олівців у великих коробках

90-30=60- олівців у маленьких коробках

60/6=10- коробок з малеькимим олівцями