❗❗❗СРОЧНО ❗❗❗ В другій коробці було в 3 рази більше олівців, ніж в першій. Коли в першу коробку

дабавили 25 олівців, а з другої взяли 15 олівців, то в обох коробках олівців стало порівну. Скільки олівців було в кожній коробці спочатку? ПОМОГИТЕ ❗❗❗❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Логунов Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Було:

х - в першій коробці

3х - в другій коробці

Стало:

х+25 - в першій коробці

3х-15 - в другій коробці

За умовою:

х+25=3х-15

х - 3х = -15 -25

-2х = -40

х = -40: -2

х = 20 було в першій коробці;

3х=3*20=60 було в другій коробці.