А) Сума трьох послідовних чи-сел дорівнює 204. Знайди ці числа.(​


Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Юля.

Ответ:

67, 68, 69

Пошаговое объяснение:

Нехай найменше з цих чисел дорівнює х. Тоді за ним іде х+1, а потім х+2.

Складемо рівняння:

х + х + 1 + х + 2 = 204

3х + 3 = 204

3х = 201

х = 67

х+1  = 68

х+2 = 69