4. На фабриці 840 олівців розклали в коробки по 24 олів- ці, а 576 олівців - у коробки по 12

олівців. Скільки всього використали коробок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

1) 840÷24=35

2) 35+576=611

3) 611÷12=50

Відповідь: всього використали 50 коробок.