2. Если известно, что график уравнения 6x-2y = -56 проходит через точку А(-а; а), найдите а.​


Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Александра.

Ответ:Ми знаємо, що точка A(-a, a) належить графіку рівняння 6x - 2y = -56, тому ми можемо підставити координати точки A в це рівняння і розв'язати для a:

6x - 2y = -56

6(-a) - 2(a) = -56 (підставляємо координати точки A)

-6a - 2a = -56

-8a = -56

a = (-56) / (-8)

a = 7

Отже, координати точки A -(-7;7) і її координата a = 7.

Пошаговое объяснение: