У першому вагоні було 32 пасажири. Це на 10 більше, ніж у другому, та на 12 менше, ніж у

третьому. Скільки пасажирів було в трьох вагонi даю 10 болов

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппович Никита.

Пошаговое объяснение:

1)32-10=12(пас)-у 2-ому вагоні

2)32+12=44(пас)у 3-ому

в-дь:у 1-ому вагоні 32 пасажири, у 2-ому 12 пасажирів, у 3-ому вагоні 44 пасажири