Спростіть вираз 3,6х +4,8х 0,4х і обчисліть його зна- чення, якщо х = 0,5 а)5 б)0,4 в)4 г)40​


Ответы на вопрос

Отвечает Шахова Ангелина.

Відповідь:

Покрокове пояснення: 3,6х+4,8х*04х

3,6*0,5=1,8

4,8*0,5=2,4

0,4*0,5=0,2

0,2+1,8+2,4=4,4=5