10 18/37-(х-4 8/37)=2 23/37


Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

Ответ:

1. -48+53

2. 45-(-23)

3. -7,5:(-0,5)

4. -4*(-15)

5. 56:( -8)

6. -3,3-4,7

7. -5,6:(-0,1)

8. 9-12

9. 48-54

10. 37-(-37)

11. -52,7+42,7

12. -6*1/3

13. -90:( -15)

14. -25+45

15. 6-(-10)

2) Решите уравнение:

1. 8,4 – (х – 3,6)=18 х=

2. -0,2х · (-4) = -0,8

3. -2,5 + х = 3,5

4. -0,3 · х = 0,6

5. у – 3,4= -7,4

6. – 0,8 : х = -0,4

7. а · (-8) =0

Отвечает Кахоров Бек.

Відповідь:

Щоб вирішити цю рівняння, треба спочатку віднімати 2 23/37 від обох боків, щоб отримати x відокремлено.

10 18/37 - (x - 4 8/37) = 2 23/37

10 18/37 - 2 23/37 = x - 4 8/37

7 35/37 = x - 4 8/37

Тепер додамо 4 8/37 до обох боків, щоб відокремити x:

7 35/37 + 4 8/37 = x

12 43/37 = x

Отже, розв'язок рівняння: x = 12 43/37.