Сума двох чисел дорівнює 217, а часка від ділення більшого числа на менше – 6. Знайти ці числа.

Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Жигелис Эля.

Відповідь:

31 і 186.

Покрокове пояснення:

Нехай менше число дорівнює х, тоді більше - (217-х).

Знаючи, що частка від ділення більшого на менше дорівнює 6, складаємо рівняння:

(217-х) / х = 6

6х = 217-х

6х+х = 217

7х = 217

х=217:7

х=31

31-менше число.

217-31=186- більше число.

186+31=217

186/31=6

Відповідь. 31 і 186.