СРОЧНО‼️ Виберіть правильно складене рівняння до задачі. Катруся купила 7 різних шоколадок: з

горіхами по 100 грн та молочний по 75 грн, заплативши за все 600 грн. Скільки шоколадок кожного виду купила Катруся?

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Артём.

Ответ:

100x + 75y = 600

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість шоколадок з горіхами, які купила Катруся, як "х", а кількість молочних шоколадок - як "у".

"Катруся купила 7 різних шоколадок" - отже, x + y = 7

"Катруся заплатила 600 грн" - отже, 100x + 75y = 600

Таким чином, правильно складене рівняння до задачі:

x + y = 7

100x + 75y = 600