Скількома способами можна розставити 10 різних стільців уздовж двох стін, якщо вздовж однієї стіни

поміститься 6 стільців, а вздовж іншої 4?

Ответы на вопрос

Отвечает Сочинская Анна.

Відповідь:

Кiлькiсть способiв розставити рiзних стiльцiв уздовж двох стiн дорiвнює 3628800.

Покрокове пояснення:

Якщо вздовж однієї стіни поміститься 6 стільців, а вздовж іншої - 4, то кількість способів розставити 10 різних стільців уздовж двох стін дорівнює добутку числа способів обрати 6 з 10 стільців (щоб поставити їх уздовж першої стіни) на число способів розставити 6 обраних стільців уздовж першої стіни та на число способів розставити решту 4-х стільців уздовж другої стени. Це можна записати так: C(10,6) * 6! * 4! = 210 * 720 * 24 = 3628800.