Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу: 6/√18


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Коля.

 \frac{6}{ \sqrt{18} }  =  \frac{6 \sqrt{18} }{ \sqrt{18}  \times  \sqrt{18} }  =  \frac{6 \sqrt{18} }{18}  =  \frac{ \sqrt{2 \times  {3}^{2} } }{3}  =  \frac{3 \sqrt{2} }{3 }  =  \sqrt{2}