Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу 1/√√5+2 СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 200 БАЛЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анастасия.
Для того щоб звільнитися від ірраціональності в знаменнику дробу 1/√√5+2, ми можемо спростити вираз.

1/√√5+2 = 1/√(√5)+2

Тепер ми можемо помножити знаменник та чисельник на √(√5) щоб звільнитися від ірраціонального кореня в знаменнику:

(1/√(√5)+2) * (√(√5)/√(√5)) = (√(√5)/√5 + 2√(√5))

Тепер ми отримали вираз без ірраціонального кореня в знаменнику:

(√(√5)/√5 + 2√(√5)) = (√(√5)/√5) + 2√(√5)

Отже, вираз 1/√√5+2 після спрощення виглядає як (√(√5)/√5) + 2√(√5).