Прямокутник і квадрат мають рівні площі Сторона квадрата дорівню 8 см, а одна зі сторін

прямокутника - 4 см. ЗНАЙДІТЬ ДРУГУ Сторону прямокутника. срочно даю много монет​

Ответы на вопрос

Отвечает Мажухина Кристина.

Ответ: площа квадрата= 8×8=64см2

площа прямокутнику-площі квадрата=64см2

64-4=16см( друга сторона прямокутника)

Отвечает Кандыба Карина.

Ответ:

16 см

Пошаговое объяснение:

1) 8 * 8 = 64 (см²) - площадь квадрата

S квадрата = S прямоугольника

2) 64 : 4 = 16 (см) - вторая сторона прямоугольника