Квадрат і прямокутник мають рівні площі.Сторона квадрата дорівнює 4 см, а одна зі сторін

прямокутника — 8 см. Знайдіть другу сторону прямокутника. Відповідь: 1 см 4 см 8 см 2 см 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Александр.

Ответ:

2 см

Пошаговое объяснение:

S (прямоугольник)=a*b

S(квадрат)=a*a

8/4=2см

Проверка

S(квадрата)=4*4=16 см2

S(прямоугольника)=8*2=16см2

16=16