Квадрат і прямокутник мають рівні площі. Сторона квадрата дорівнює 6 см, а одна зі сторін

прямокутника – 9 см. Знайдіть другу сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Умитбек Арнур.
Площадь квадрата 6*6=36
Площадь прямоугольника 9*х=36
36/9=х
36/9=4