квадрат і прямокутник мають рівні площі сторона дорівнює 6 см а одна із сторін прямокутника 9 см

знайдіть другу сторону прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Александр.

Ответ:

12см

Пошаговое объяснение:

Нехай a - сторона квадрата і b, c - сторони прямокутника. Оскільки площі квадрата і прямокутника рівні, маємо:

a^2 = bc

Також з умови задачі відомо, що a = 6 см та одна зі сторін прямокутника дорівнює 9 см:

b = 9 см

Підставляємо ці значення в попереднє рівняння і розв'язуємо відносно c:

a^2 = bc

6^2 = 9c

c = 36/3 = 12

Отже, друга сторона прямокутника дорівнює 12 см.