Запишіть різницю двох виразів и спростіть її: -2+а і а+32


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

-2+а-(а+32)=-2+а-а-32=-2-32=-34

Покрокове пояснення: