1) -(a-b) -b; 2) -c+(c-d) ; 3) -(2,7-a)+(-a+1,8) ; 4) -(-6,2+a+b) - (a-b +10,9) ; ---розкрийте

дужки і спростіть вираз.2)Запишіть різницю двох виразів і спростіть її 1) - 8,4 + a і a + 14,9 3)m - n і -n +m -p2)42-b і -b +36,4 4) -2,2 +2,6 -c і 4,9 - с - 1,3

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Наташа.
1) -(a-b)-b=-a+b-b=a
2)-c+(c-d)=c+c-d=2c-d
3)-(2,7-a)+(-a+1,8)=-2,7+a-a+1,8=-0,9
4)-(-6,2+a+b)=6,2-a-b