1)Запишіть і спростіть суму виразів х - у - 3,3 і 0,35 + у - х 2) Запишіть і спростіть суму

виразів 2,4 - а і а - 3,13) СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Юліанна.

Ответ:

1. (х - у - 3,3) + (0,35 + у - х) = х - у - 3,3 + 0,35 + у - х = -3,3 + 0,35 = -2,95

2. (2,4 - а) + (а - 3,1) = 2,4 - а + а - 3,1 = 2,4 - 3,1 = -0,7