3 одного міста в протилежних напрямках вирушили одночасно два автомобілі. Швидкість одного з них

дорівнює 61,5 км/год, швидкість другого на 7,8 км/год більша. Яка відстань буде між ними через 3,2 год після початку руху? Зараніше дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Валерия.

Ответ:418,56км(можно округлити до 418,5)

Пошаговое объяснение:1)61,5+7,8=69,3(км/год)-швидкість другого автомобіля

2)61,5*3,2=196,8(км)-проїхав перший автомобіль

3)69,3*3,2=221,76(км)-проїхам другий автомобіль

4)196,8+221,76=418,56(км)-відстань між автомобілями