Різниця внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих a і b, та січній с, дорівнює 102°.

Знайти всі утворені кути. Срочно пожалуста!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ситдикова Руфина.

Пошаговое объяснение:

Сумма двух односторонних углов при параллельных прямых = 180°

Больший угол = х°

Меньший угол = х - 102°

х + х - 102 = 180

2х - 102 = 180

2х = 180 + 102

2х = 282

х = 282 : 2

х = 141

Больший угол = (х) = 141°

Меньший угол = (х - 102) = 141 - 102 = 39°