Срочно прошу пожалуйста помогите. Очень срочно. Один із внутрішніх односторонніх кутів при

паралельних прямих і січній у 17 разів менший від другого, знайдіть більший із цих кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Полина.

Ответ:

сумма внутренних односторонних углов при параллельных прямых и секущей =180

х=1угол

17х=2угол

х+17х=180

18х=180

х=180÷18

х=10

10×17=170

10+180=180

ответ углы= 10, 170