Микола, Володя й Аня на день народження мами домовилися приготувати фруктовий салат. Для салату

вони вирішили купити 200 г яблук, 600 г апельсинів, 200 г груш і 200 г йогурту. Вартість 1 кг яблук-8 грн 85 к., 1 кг апельсинів - 26 грн, 1 кг груш - 17 грн 99 к.; 200 г йОГУРТУ КОШтують 11 грн 54 к. Усього в дітей було 56 грн 34 к. Скільки грамів цукерок діти зможуть купити на здачу, якщо 1 кг цукерок коштує 48 грн 88 к.? Результат округліть до десятих. введіть відповідь ПОМОГИТЕ ПЖПЖПЖ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Дмитрий.

Спочатку потрібно обчислити загальну вартість продуктів:

Вартість яблук = 200 г * 8.85 грн / 1000 г = 1.77 грн

Вартість апельсинів = 600 г * 26 грн / 1000 г = 15.60 грн

Вартість груш = 200 г * 17.99 грн / 1000 г = 3.60 грн

Вартість йогурту = 11.54 грн

Загальна вартість = 1.77 грн + 15.60 грн + 3.60 грн + 11.54 грн = 32.51 грн

Отже, діти заплатили 32.51 грн за продукти.

Тепер потрібно обчислити, скільки грамів цукерок можна купити на залишок від 56.34 грн після покупки продуктів:

Залишок = 56.34 грн - 32.51 грн = 23.83 грн

Кількість грамів цукерок, яку можна купити за ці гроші, дорівнює:

23.83 грн / 48.88 грн/кг * 1000 г/кг = 487 г

Отже, діти зможуть купити 487 грамів цукерок на здачу.

Результат округлюється до десятих, тому відповідь: 487.0 г.

Будь ласка дайте корону