Фантастичний каньйон Долина Марiнера на Марсі в 10 разів дов- ший і в 7 разів глибший, ніж Великий

каньйон у Північній Америці. Яка довжина і глибина каньйону Долина Марiнера, якщо довжина Великого каньйону 466 км, а глибина - 1600 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Монахов Илья.

Відповідь:

Довжина каньйону Долина Марiнера в 10 разів більша за довжину Великого каньйону, тобто:

Довжина Долини Марiнера = 10 * 466 км = 4660 км

Глибина каньйону Долина Марiнера в 7 разів більша за глибину Великого каньйону, тобто:

Глибина Долини Марiнера = 7 * 1600 м = 11200 м

Отже, довжина каньйону Долина Марiнера становить 4660 км, а глибина - 11200 м.

Покрокове пояснення: