Розв'яжіть задачу:Одночасно з двох міст,відстань між якими 159 км,на зустріч один одному виїхали

Два автобуси зустрілися через 1,5год.Знайдіть швидкість кожного із них,якщо швидкість першого на 6 км/год менша,ніж швидкість другого. СРОЧНО ПОМОЖІТЬ!!ДАЮ 100 БАЛІВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашева Стефания.
Відповідь:50км/год; 56 км/год.

Отвечает Конюхов Лев.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 автобуса = х км/ч

Скорость 2 автобуса = х + 6 км/ч

(х + х + 6) * 1,5 = 159

2х + 6 = 159 : 1,5

2х + 6 = 106

2х = 106 - 6

2х = 100

х = 100 : 2

х = 50


Скорость 1 автобуса = (х) = 50 км/ч

Скорость 2 автобуса = (х + 6) = 50 + 6 = 56 км/ч