На скільки частка чисел -5,75 і 2,3 більша за їхню суму?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ключникова Мария.

Ответ:

–5,75 : 2,3 – (–5,75 + 2,3) = – 2,5 – (–3,45) = –2,5 + 3,45 = 0,95

Надіюсь, що правильно