2. (0,5 б) Знайдіть рiзницю чисел - 3 i - 10:AБ713B-13r-7​


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева София.

Ответ:

Різниця чисел -3 і -10 може бути знайдена, просто віднявши одне число від іншого:

-3 - (-10) = -3 + 10 = 7

Отже, різниця чисел -3 і -10 дорівнює 7. Відповідь: A) 7.

Пошаговое объяснение: