З'яснуй,чи є коренем рівняння 2x+5=17 число -6


Ответы на вопрос

Отвечает Косяк Полина.

Відповідь:

Число ( -6 ) не є коренем рівняння. Коренем рівняння є число 6.

Покрокове пояснення:

Підставимо до рівняння значення Х = -6, отримаємо:

2 × ( -6 ) + 5 = 17

-12 + 5 = 17

7 ≠ 17

Число ( -6 ) не є коренем рівняння.

Вирішим рівняння:

2Х + 5 = 17

2Х = 17 - 5 = 12

Х = 6