12. Розв'яжи задачу на пропорційне ділення. Запиши пояснення до кожної дії. Мама купила 3 кг печива

і 2 кг цукерок за однаковою ціною. За покупку заплатила 300 грн. Яка вартість печива? Яка вартість цукерок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Полина.

Ответ:

1) 300÷3=100(грн)- вартість печива.

2) 300÷2= 150(грн)- вартість цукерок.

Відповідь: 100 грн, 150 грн

Отвечает Шімон Мирослава.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)3+2=5(кг) цукерки і печиво разом

2) 300:5=60(грн) вартість одного кілограму

3)60* 2=120(грн)вартість цукерок 4) 60*3=180(грн) вартість