Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6см, ширина становить 0,8 довжини, а висота - 0,5

ширини. Знайти обʼєм паралелепіпеда.Є

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Влад.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

довжина - 6см                a=6

ширина - 0,8 від 6см   - b=  6×0,8 = 4,8см - ширина

висота - 0,5 від 4,8      -  c = 4,8×0,5 = 2,4см

Об'єм   V =abc

V = 6×4,8× 2,4 =69,12см³