Швидкість течії річки -1,7км/год власна швидкість човна 18,5км/год .Знайди відстань ,яку попливе

човен 2,6год,рух проти течії і 1,5год руху за течією.

Ответы на вопрос

Отвечает Кучеров Дмитрий.

1) 18,5 - 1,7 = 16,8 (км/год) - швидкість катера проти течії.

\\2)16,8 * 2,6 = 43,68 (км) - відстань проти течії.

\\3)18,5 + 1,7 =25,5 (км/год) - швидкість катера за течією річки.

\\4) 20,2*1,5=30,3 (км) - відстань за течією річки.

Відповідь: 43,68 км. - відстань, яку попливе човен за 2,6 год руху проти течії річки; 30,3 км. - відстань, яку пропливе човен за 1,5 год руху за течією.