Помогите пожалуйста 1) Розкрити дужки та обчислити (-1/17+1/37)•34варіанти відповіді: 3-21-1інша

відповідь 2)обчислити (0,4-0,5)²-0,72 надо расписать и не переводить в дробь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

1. інша відповідь: -1 3/37

2. -0,69

Пошаговое объяснение:

1. (-1/17 + 1/37) × 34 = -20/37 × 2 = -1 3/37

2. (0,4-0,5)²-0,7 = -0,1² - 0,7 = -0,69